Інтерактивний тренінг для учнів Калуської міської громади, спікери: Ірина П’ятничук і Антоніна Томашевська

71% молоді бажають започаткувати власний бізнес🤔

📌Таку аналітику отримано у результаті проведеного опитування випускників шкіл Калуської громади. Сучасна молодь відзначається своєю активністю, громадянською свідомістю та інноваційністю, тому пошук новітніх підходів до персонального розвитку за допомогою актуальних освітніх і тренінгових програм є запорукою успішної кар’єри.
Під час інтерактивного тренінгу 5 квітня, декан факультету управління Ірина П’ятничук та завідувач кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування Антоніна Томашевська:
✅ поділися досвідом започаткування стартапів;
✅ розповіли про конкурси і хакатони, які реалізуються для активної молоді на базі факультету управління;
✅ розповіли про успішних випускників освітньої програми МБА;
✅ презентували актуальні освітні програми, які дадуть змогу молоді започаткувати власний бізнес.
🎯У зустрічі взяло участь 132 учні 11 класів ліцеїв Калуської міської громади, директори закладів освіти та начальник управління освіти Калуської міської ради.
Надалі планується продовжувати такі інтерактивні комунікації та розвивати співпрацю із ліцеями громад регіону.

Щиро вдячні колегам за організацію зустрічі із молоддю!